Doğan Motorlu Araçlar

Doğan Motorlu Araçlar A.Ş, 1960 yılında Ankara’da kurulmuştur.

48 yıl önce, Gazi Mustafa Kemal Bulvarı, 121 numaradaki pırıltılı bir otomobil galerisinde başlayan bu tarihi sevda, gönüllerde taht kuran dünyanın en nadide markalarını, zaman tüneli içerisinde otomobil tutkunlarıyla tanıştırmış ve dikkate değer çok önemli başarılara vesile olmuştur.

Ticaret hayatına başladığı dönem içerisinde, dünyaca ünlü otomobil markalarının mümessilliklerini deruhte eden şirketimizin otomotiv dışında, inşaat, madencilik ve akaryakıt sektöründe de iştirakleri bulunmaktadır. Doğan Motorlu Araçlar A.Ş, 1993 yılı itibarıyla, Chrysler, Jeep ve daha sonra bünyeye katılan Dodge marka otomobillerin Ankara yetkili satıcı ve satış sonrası hizmetleriyle lüks otomobil pazarındaki lider konumunu sürdürmektedir.

“Müşteri müessesenin en önemli kişisidir…” ilke ve bilinciyle, hizmet anlayışımızın temelini oluşturan koşulsuz müşteri memnuniyeti ve dürüst hizmet anlayışımız, bizleri bugünlere taşımıştır. Sektördeki 48 yıllık birikim ve deneyimler istikametindeki misyonumuzu, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da geliştirerek devam ettirmek en büyük hedefimizdir.